V dnešním článku se podíváme na neuvěřitelný příběh mladé dámy z amerického státu Virginie, která se jmenuje Destiny McDonald, a přestože jí je teprve 24 let, tak už si ve svém životě prošla velmi razantní proměnou, které doslova od základu změnila její život. Destiny od svého útlého věku trpěla výraznou obezitou, a to se samozřejmě podepsala na jejím každodenním životě a zejména psychice. Není nutno dodávat, že kvůli tomu o ní nejevili zájem žádní muži. Rozhodla se proto pro radikální změnu a začala se více zajímat o své tělo. Vše začalo chirurgickým zákrokem, který jí pomohl shodit první kilogramy. Následovala radikální změna přístupu k životu a nyní by starou Destiny poznal jen málokdo. Pojďme se podívat, jak se tato sympatická mladá dáma dokázala s tloušťkou popasovat. 

Za morbidní obezitu si mohla sama 

Jak sama Destiny přiznává, tak s nějakou formou obezity se potýká již od svého raného dětství. V zápatí také dodává, že si je plně vědoma, že za svou nezdravou váhu si může z velké míry sama. Její stravovací návyky totiž byly doslova příšerné. Těžko říct, zda za to mohla vyloženě sama nebo jí ke konzumaci nevhodných potravin vedli rodiče. Je však jasné, že nadměrná konzumace tučných jídel z fast foodu, přeslazené sladkosti a ochucené limonády jsou pro tělo velmi nebezpečné. 

Tento nezdravý přístup k životu vedl k bodu, kdy Destiny vážila více než 140 kilogramů a obyčejný pohled do zrcadla dokázal dívce způsobit deprese. Nehledě na to, že stále více začala pociťovat zdravotní hendikepy, jako bylo třeba zadýchávání se při chůzi nebo bolest nadměrně namáhaných kloubů. Často také vzpomíná na to, jak nehezky se k ní chovali spolužáci ve škole a samozřejmě byla často i obětí šikany. Místo toho, aby s tím něco dělala, tak se ještě více přejídala a přibývala na váze. Velký problém byl i výběr a nákup nového oblečení, do kterého se Destiny prostě a jednoduše nevešla.