Kulturistky bezesporu patří mezi nejodhodlanější členy fitness komunity. Rozhodne-li se žena stát kulturistkou, musí tomu podřídit celý svůj život a být připravena na tvrdou dřinu, spoustu odříkání, ale především na to, že na svém těle bude muset pracovat ještě intenzivněji než průměrný muž. 

Velký boom současné ženské kulturistiky začal před třemi lety, kdy byla po pětileté pauze obnovena slavná soutěž Ms. Olympia, ženská verze legendárního kulturistického klání Mr. Olympia. Mnoho žen se tak snaží mít velké vypracované svaly a díky rozvoji sociálních sítí je o nich slyšet. 

Jednou z nových tváří ženské kulturistiky je i mladičká Jihokorejka Eunhee Kang, která se pomalu ale jistě stává hvězdou sociálních sítí. Jelikož ve vrcholové kulturistice mnoho Asiatek nenajdeme, Eunhee přitahuje spoustu pozornosti, a to nejen v Jižní Koreji. Její vypracovaná postava zaujme kdekoho a většina jejích fanoušků se pídí po tom, jak je vůbec možné takových výsledků dosáhnout. Odpovědí je samozřejmě tvrdá dřina a vhodně zvolená strava.