Karin Křížová je doslova multifunkční celebrita, protože to občas vypadá tak, že na co sáhne, to se jí začne dařit. Nejdříve se Karin věnovala svému snu stát se modelkou, a proto se také přihlásila do soutěže Česká Miss 2019. V soutěži krásy se jí podařilo dosáhnout velmi významného úspěchu, když se dokázala probojovat až do finálové sestavy. 

Karin však soutěž krásy nestačila, a tak se následně vrhla na zpěv a zkusila své štěstí v SuperStar, kde však byla také poměrně úspěšná. V silné konkurenci se jí podařilo dojít až do semifinále. Nyní má však Karin Křížová jiné myšlenky. Veřejně se totiž pochlubila těhotenským bříškem. Početí potomka očekává již velmi brzy, protože její bříško se už pod šaty nedá vůbec schovat. S přítelem, se kterým se seznámila během soutěže Česká Miss 2019, se na prvního potomka nesmírně těší. 

Poprvé v životě vystavuje své velké bříško 

Karin Křížová s oznámením těhotenství dlouho otálela. Sama následně prozradila, že rozhodně nechtěla nic uspěchat, protože člověk jednoduše nikdy nemá jistotu, že vše dobře dopadne. Nyní už je vše jinak. Karin je v osmém měsíci těhotenství a kulaté bříško už nelze žádným způsobem skrývat. Veřejně tak přišla s pravdou ven a tuto radostnou novinku oznámila svým fanouškům na sociálních sítích, kde jí sleduje několik desítek tisíc lidí. 

Modelka a zpěvačka s úsměvem ve tváři prozradila, že poprvé ve svém životě se nestydí dávat na obdiv své nafouklé bříško, které už je skutečně velké, protože Karin je již v 8. měsíci těhotenství. Je to krásný pocit a bříško je skutečně krásné, ale je pravda, že je to velmi náročné a všechny běžné denní činnosti jsou nyní mnohem složitější, dodává Karin Křížová. Velmi se tak těší až její miminko bude na světě a ona si bude moci užít roli matky na plno a se vším všudy.