I když si myslíme, že v dnešním globalizovaném světě máme všichni stejné preference a představy o kráse, úplně tomu tak není. Zatímco v západní společnosti jsou vnímány ideály krásy skrz velmi štíhlé ženy, na černém kontinentu je to úplně jinak. V Africe totiž platí, že žena musí mít jednoduše velmi výrazné křivky. Tyto africké ženy však zaujmou svou ženskostí nejen lokální obdivovatele, ale díky sociálním sítím i fanoušky po celém světě. Níže si představíme několik afrických celebrit, které dávají své přirozené i chirurgicky vylepšené křivky na odiv statisícům fanouškům. Znáte některou z těchto 10 afrických celebrit? 

Mercy Jahnson z Nigerie 

Mercy Jahnson je v Nigérii a vlastně v celé Africe velmi populární herečka, která se objevuje ve všech známějších filmech. Fanoušky si získala zejména tím, že dokáže předvádět svou plnoštíhlou postavu bez studu. Kromě filmů má velký zástup sledovatelů i na sociálních sítích, kde neustále zveřejňuje odvážné a sexy fotky. Mercy má krásnou nejen postavu, ale i obličej. 

Moesha Boduong z Ghany 

Moesha Boduong je velmi populární osobnost, která se věnuje herectví, modelingu a moderování. Zároveň je však velmi aktivní na sociální síti Instagramu, kde má více než 3 miliony fanoušků z celého světa. A není divu, protože její kyprá postava je skutečně symbolem ženství a sluší jí to v jakémkoliv modelu. 

Kimberly Kholiwe Cindi z Jižní Afriky 

24letá Kimberly Kholiwe Cindi, která se narodila v Jihoafrické republice, je vycházející hvězdou afrického kontinentu. Nejvíce svého času věnuje modelingu a postupně se stává slavnou po celém světě. Samozřejmostí je fakt, že pro svou popularitu aktivně využívá sociální sítě, kde se stala už doslova pojmem. 

Matilda Quaye z Ghany 

O Matildě Quaye z Ghany se říká, že má ty nejširší boky v celé Ghaně. A možná to bude i pravda, protože má opravdu výrazné ženské křivky. Mnoho fanoušků se shoduje v tom, že její postava musela určitě projít jistými chirurgickými úpravami, ale to jí rozhodně neubírá na půvabu a ženskosti.