Móda se neustále mění a vyvíjí se mílovými kroky. Pokud jde o jedno odvětví, které se za poslední roky rozvinulo nejvíce, tak je to jistě pánská móda prezentovaná celebritami a slavnostních večerech a při významných událostech. Mnoho slavných mužů začalo objevovat kouzlo méně konvenčních variant oblečení. Oblečení, které bývá archaicky spojováno spíše se ženami se čím dál více začíná prosazovat i mezi významnými muži. 

Mluvíme například o sukních, halenkách a ústupu klasického obleku. Nejčastěji se objevují ženami oblíbené průsvitné materiály. Společným prvkem je také vyřazení klasických košil a obleků ze šatníku. Dnes najdeme mnoho mužů, kteří se nebojí experimentovat, a jedná se většinou o celosvětově známé celebrity. Pojďme si tedy představit pět průkopníků, kteří mění pravidla mužnosti a pánské módy. 

Timothée Chalamet

Jedním z nejvýraznějším můžu na tomto poli je nadějný herec Timothée Chalamet, který rozjel velmi slibnou hereckou kariéru a stihl si ve svém mladém věku zahrát v několika amerických velkofilmech, jako byla například sci-fi podívaná Duna. Tomuto mladému herci je teprve 26 let, ale již nyní je jasné, že se jedná o muže, který bude určovat trendy zejména v budoucnu. Je o něm známo, že velmi rád šokuje a nemá rád konvenční prvky. Na červený koberec vyráží zásadně v originálních modelech, které připomínají spíše dámskou módu. Jeho kousky jsou na míru šité originály od známých módních domů a návrhářů. Timothée tak doslova boří zaběhnuté konvence o mužské maskulinitě.