Populární český zápasník Karlos Vémola se teprve nedávno vrátil ze svého nedobrovolného pobytu v nemocnici, kde, s nadsázkou řečeno, utekl hrobníkovi z lopaty poté, co se musel potýkat s nebezpečným zánětem pro něj klíčové levé ruky. Bohužel tato indispozice měla za následek zrušení všemi očekávaného titulového zápasu s dalším oblíbeným bijcem Patrikem Kinclem. 

Aby toho však nebylo málo, čekala Vémolu po návratu z nemocnice další nemilá věc. Do jeho domu dorazila Celní správa, která se vydala na komplexní inspekci jím chovaných zvířat. Kdo stojí za touto nečekanou návštěvou? 

Nedobrovolná hospitalizace

Poté, co byl Vémola po jednom z tréninků převezen do nemocnice s podezřením na trombózu, musel zápasník odložit možná nejočekávanější zápas roku u nás. Kvůli zdravotním potížím, které nebyly právě banální, by se v současné době měl Karlos zaměřovat především na své zdraví a měl by si dopřávat potřebnou rekonvalescenci. Momentálně je sice již zpět ve svém sídle, kterému velkolepě přezdívá Vémoland, bohužel ani tam se nedočkal potřebného klidu. 

Dle očitých svědků proběhla před pár dny v jeho domě policejní razie, kdy hned několik policejních aut zaparkovalo před vchodem a posléze byla provedena domovní prohlídka. Podle veřejných zdrojů celá akce započala v brzkých ranních hodinách, kdy se teprve rozednívalo, a trvala až do pozdního odpoledne. Poslední policejní vůz měl opustit Vémolovu rezidenci až po setmění.