Populární česká herečka Linda Rybová je stále velmi přitažlivou ženou. Ačkoliv již oslavila své sedmačtyřicáté narozeniny, pravděpodobně byste jí tipovali o deset let méně. I proto se těší neustálému zájmu mnoha atraktivních mužů, a to nejen mezi celebritami. Mohlo by to snad ohrozit její vztah s hercem Davidem Prachařem? Těžko říct. Mnozí z nás si možná pamatují rok 2002, kdy Linda přebrala Davida neméně oblíbené divadelní a filmové herečce Daně Batulkové. Po dvaceti letech však vše nasvědčuje tomu, že vztah Lindy a Davida je stále silný a jejich vzájemné pouto navíc posílené i třemi společnými dětmi. 

Hrdí rodiče dvou dcer a jednoho syna

Linda Rybová a David Prachař měli velké štěstí, že jim osud nadělil tři zdravé děti. Jejich nejmladší syn František je spíše sportovně založený, obě starší dcery Josefína a Rozárka však zdědily divadelní nadání po rodičích a rozhodly se kráčet v jejich šlépějích. Slečny využily nadbytku volného času během nucené covidové karantény a společně s kamarádkou Sofií napsaly divadelní hru, která si nedávno odbyla svou premiéru. O svém záměru mladé autorky svým slavným rodičům nic neřekly a hru jim představily teprve po jejím dokončení. Rodiče byli výsledkem unešení.

Nový projekt však zaujal i další odborníky z oboru. Zařadit ho do svého repertoáru se rozhodlo Divadlo Verze, které s Rybovou a Prachařem provozuje oblíbený herec Igor Chmela. Hra Vina vína, jak se počin mladých autorek jmenuje, vypráví poměrně temný příběh o skupině kamarádů, kteří se musí vypořádat se smrtí jednoho z nich. Děj nabírá na obrátkách v momentě, kdy se rozběhne vyšetřování, kdo je vlastně za smrt mladého člověka zodpovědný. Žánrově má hra nejblíže ke krimi, což na české divadelní scéně rozhodně chybělo.