Kordula Stropnická je dcerou herečky Veroniky Žilkové a diplomata a herce Martina Stropnického. Ačkoliv se narodila teprve v roce 2005, stihla vyrůst ve velmi milou a půvabnou slečnu, která jistě nebude trpět nedostatkem ctitelů. Není tudíž až tak velkým překvapením, že se nedávno ukázala na veřejnosti v doprovodu svého nového přítele. Konkrétně se tak stalo na premiéře filmu Avatar 2. Že je Kordula oficiálně ve vztahu přitom již před nějakou dobou nechtíc prozradila její starší sestra Agáta Hanychová. 

Dnes se však už Kordula svou láskou netají a s přítelem vyrazila i na galavečer Clash of the Stars. Kdo je tajemný Damian? 

Zamilovanou Kordulu prozradila Agáta 

Kordula Stropnická je oficiálně zamilovaná a randí s tajemným mladíkem. Možná trochu překvapivě to prozradila v jednom ze svých „živáků“ její sestra Agáta Hanychová. Ta se na Instagramu zmínila, že zrovna volala Kordule a vlastně se dovolala jejímu chlapci. Ve videu byla s Agátou i její matka Veronika, která se ovšem k soukromým záležitostem své mladší dcery nechtěla vůbec vyjadřovat. Agáta se celou věc následně snažila takzvaně zahrát do autu, ale tajemství již bylo vyzrazeno. 

Fanoušci okamžitě začali spekulovat, kdo novým přítelem Korduly vlastně je a kdy se s ním mladičká kráska ukáže veřejně. Přestože si tato vycházející hvězdička své soukromí povětšinou pečlivě střeží, tentokrát se přece jen rozhodla ukázat se se svým panem Vyvoleným na veřejnosti.