Pokud jste se mohli v 90. letech dívat na televizi, tak vám jistě neunikl doslova legendární seriál Xena, který mnozí televizní diváci doslova milovali. Samozřejmě, že se dodnes najdou takový, kteří tento pořad jednoznačně zatracují za jeho poklesávající kvalitu, ale určitě se nesetkáme s nikým, kdo by ho neznal. Faktem také je, že seriál udělal z jeho hlavních představitelek světoznámé hvězdy a přinesl jim zástupy fanoušků po celém světě. 

Hlavní hvězdou celé show byla pochopitelně představitelka Xeny, kterou ztvárnila novozélandská herečka Lucy Lawless. Seriál, který se mimochodem vysílal od roku 1995 až do června 2001, však vyprodukoval i další miláčky publika. My se dnes podíváme na to, co dělají v současnosti nejoblíbenější herci z tohoto hitu konce minulého století. 

Lucy Lawless

Hlavní představitelka televizní Xeny byla herečka Lucy Lawless, která se role princezny bojovnice ujala už v seriálu Herkules. Pro velký úspěch u diváků se tvůrci rozhodli vytvořit vlastní seriál Xena. Zajímavostí je také fakt, že Lucy Lawless se k této roli dostala vlastně náhodou, protože onemocněla původně vybraná herečka. Seriál z ní však ihned vytvořil hvězdu světového formátu, protože se vysílal doslova po celém světě. 

Za velký úspěch můžeme označit to, že po skončení natáčení se herečka dokázala v tomto oboru prosazovat i nadále a objevila se v mnoha zajímavých rolích. Zahrála si například ve filmu Eurotrip nebo v seriálech Láska je láska a Spartakus. Lucy je už od roku 1998 šťastně vdaná a má celkem tři dcery. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *