Pravda o vztahu české zpravodajské moderátorky Daniely Písařovicové a hudebníka Ondřeje Brzobohatého vyšla na povrch teprve nedávno. Záhy však začaly prosakovat informace o tom, že tento románek trvá už pěkně dlouho, minimálně půl roku. Na tento fakt však zareagovala velmi rázně i exmanželka Brzobohatého Taťána Kuchařová. Veřejně prohlásila, že o tomto románku svého manžela věděla a Písařovicová byla jeho milenkou ještě v době trvání manželství. Ta se však proti tomuto obvinění rázně ohradila. Jaká je tedy pravda o tomto milostném trojúhelníku? To si zkusíme povědět v následujících odstavcích. 

Taťána Kuchařová řekla, že Ondřej měl milenku už v době jejich manželství 

Taťána Kuchařová už za rozvodem udělala definitivní tečku. Důkazem je jistě fakt, že se dokonce vrátila ke svému dívčímu příjmení za svobodna. Navíc se poměrně ostře vyjádřila v jednom nedávnem rozhovoru v televizi, kde prozradila, že vztah jejího manžela s televizní moderátorkou začal už v době jejich manželství a trvá minimálně půl roku. Během této výpovědi tato krásná bývalá Miss World 2006 pouze krčila rameny. 

Tuto skutečnost zmínila Kuchařová v televizním pořadu Showtime na TV Prima a samozřejmě, že se toto vyjádření dostalo i k samotné Daniele Písařovicové, které nečekala a okamžitě se proti tvrzení exmanželky svého přítele ohradila. Na sociálních sítích uvedla, že její vztah s Brzobohatým rozhodně nepřispěl ke konci manželství a ona tak není důvodem, proč se Ondřej rozvedl se svou manželkou.