Dominika Myslivcová sama sebe představuje jako blogerku, youtuberku, zpěvačku a herečku. Rozsah jejich činností je skutečně široký, ale jasné je především to, že Dominika je skutečně vlivná osobnost na sociálních sítích a tento fakt dokáže využít. Na internetu se poprvé objevila již od útlého věku a postupně se věnovala různým tématům. Její videa začala mít brzy milionové dosahy, a to Dominiku katapultovalo mezi české internetové hvězdy. Následně se začala věnovat i dalším věcem, jako je prodej vlastní kolekce oblečení, provoz charitativní organizace nebo dokonce politické angažmá, které se však nesetkalo s pozitivním přijetím u velké části fanoušků. 

Blogerkou už od útlého věku 

Dominika Myslivcová se poprvé v online světě objevila už v roce 2010, kdy si založila svůj vůbec první kanál na sociální síti YouTube. Ve videích se tenkrát věnovala své vášni, kterou bylo sbírání plyšáků Diddl. Proslavila se dokonce za hranicemi České republiky, protože se jí podařilo úspěšně nahrát cover verzi písničky Barbie girl a video má nyní více než 80 milionu shlédnutí. Svůj vliv na internetu postupně rozšířila i na další sociální sítě, jako je třeba Facebook nebo Instagram, kde jí sleduje slušná porce fanoušků. 

Velmi velký vliv na sociálních sítích 

Jak už bylo zmíněno v předchozím odstavci, tak Dominika Myslivcová se řadí mezi přední české internetové celebrity. Na sociální síti Instagram jí sleduje momentálně skoro 300 tisíc fanoušků, kteří pravidelně hltají novinky z jejího soukromí. Díky takové porci sledujících si Dominika dokáže velmi slušně vydělat díky spolupracím s různými značkami a producenty kvalitních výrobků. Často tak na jejím profilu narazíte na propagaci kosmetických či módních produktů od světoznámých značek. Pokud vás lákají krásné kulisy a luxusní životní styl, tak doporučujeme sledovat minimálně profil na Instagramu.