Půvabnou zpěvačku Moniku Bagárovou zná v současné době snad opravdu každý. Může za to zejména její účast v porotě letošního ročníku velmi úspěšné soutěže Česko – Slovenské Superstar. Tato soutěž je jí jistě osudná, protože do povědomí fanoušků se zapsala před 12 lety právě úspěchem v této televizní show. Od té doby Moničina kariéra nabrala závratné tempo a momentálně se řadí mezi nejlépe placené české celebrity a jednu z nejvlivnějších Češek na internetu. Monika Bagárová se kromě zpěvačky sama často označuje za influencerku. A to z toho důvodu, že na sociální síti Instagram jí sleduje více než 800 000 fanoušků. Pojďme se společně podívat na zásadní momenty a zajímavosti ze života této krásné zpěvačky a moderátorky. 

Kariéru nastartovala v soutěži Česko-Slovenská SuperStar

Účast v soutěži Česko – Slovenské Superstar v roce 2019 byl pro Moniku Bagárovou zcela zásadní moment, který obrátil její kariéru vzhůru nohama. Monika se v tomto ročníku dostala až do finálové desítky a získala si srdce mnoha fanoušků. Nejen fanoušci, ale zejména i porota soutěže velmi oceňovala její pěvecký projev a celkové vystupování. Nebyl tedy žádný pochyb o tom, že Moniku čeká, na rozdíl o dalších účastníků, bohatá hudební kariéra. 

Jako každá veřejně známá osoba, tak i Monika se nevyhnula různým spekulacím a útokům bulvárních novinářů. Téma číslo jedna byl samozřejmě Moničin původ, a proto se sama zpěvačka rozhodla veřejně promluvit o svém romském původu. Dle svých vlastních slov se hrdě hlásí k romské historii i kultuře, i když je vlastně jen poloviční Romkou. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *