Některé ženy mohou i na prahu padesátky mít vysportované tělo, ke kterému muži vzhlížejí a ženy potají obdivují. Stačí se podívat na aktuální fotky Simony Krainové, Danieli Peštové nebo třeba Pavlíny Pořízkové. To jsou jednoduše ženy, které nestárnou. Super modelky z našeho dnešního žebříčku ani s pěti zářezy na krku neztratily nic ze své krásy a často se tak stále objevují na obálkách známých časopisů nebo uspokojují potřeby svých obdivovatelů na sociálních sítích. O tom, že české ženy patří skutečně mezi nejkrásnější na světě není pochyb. Níže si představíme jen pár z nich, které se ani ve svém věku nebojí odhalit své krásné křivky v plavkách. 

Simona Krainová 

Simona Krainová má padesátku na krku. Je ji totiž už neuvěřitelných 49 let, ale málokdo by to do ní řekl. Tato oblíbená modelka jednoduše nestárne a za posledních 30 let se vůbec nezměnila. Simona vypadá stále neuvěřitelně a svého půvabu si je velice dobře vědomá. Často se tak prezentuje na svém profilu na Instagramu, kam přidává jednu sexy fotku za druhou a v popiscích často uvádí, že věk je pouze číslo. Simona je momentálně vdaná za podnikatele Karla Vágnera a společně vychovávají dva syny Bruna a Maxe, kterým je osm a deset. 

Daniela Peštová 

Daniela Peštová pochází z lázeňského města Teplice a má za sebou velmi úspěšnou kariéru modelky. Své příznivce si získala doslova po celém světě, protože se často objevovala na titulních stranách těch největších magazínů a účastnila se mnoha slavných módních přehlídek. Byla dokonce jedním z Victoriiných andílků. Pro svou nádhernou tvář s plnými rty a úžasnou postavu je o tuto trojnásobnou maminku stále extrémní zájem. Jejímu nejstaršímu synovi je dnes již 25 let. Se zpěvákem Pavolem Haberou má pak ještě mladší dceru a syna, kteří mají 19 a 12 let.