Kirsty Bertarelli je bývalá nadaná hudebnice a modelka, která se světově proslavila díky výhře v soutěži krásy ve Velké Británii v roce 1988. Málokdo však ví, že tato modelka byla v manželství se švýcarským miliardářem Ernestem. Tomu je však nyní konec, proto mluvčí tohoto manželského páru nedávno oznámil, že dvojice si půjde každá svou cestou, ale samozřejmě, že zůstávají přáteli. Navíc se bez problémů dohodli na velmi vysokém vyrovnání, které z Kirsty Bertarelli učiní velmi bohatou osobu. Už od svého sňatku v roce 2020 byl pár považován za jeden z nejbohatších ve Velké Británii. Zejména z důvodu vlastnictví luxusních nemovitostí a dalších investic. Na kolik peněz si však Kirsty Bertarelli po rozvodu vlastně přijde? 

Kirsty Bertarelli získá vyrovnání z říše snů

Manželský pár Kirsty Bertarelli a švýcarského podnikatele Ernesta patřil k těm nejbohatším rodinám v celé Evropě. To je také důvod, proč je částka rozvodového vyrovnání pro Kirsty tak vysoká. V přepočtu na české koruny si nyní přijde na částku 10,5 miliardy korun. Jedná se opravdu o peníze z říše snů, ale celkový majetek manželského páru před rozvodem byl mnohonásobně vyšší. 

To však není zdaleka vše, protože dvojice za svého soužití vlastnila celou řadu nemovitostí po celém světě. I z toho důvodu připadnou nějaké do rukou Kirsty. Dle rozvodové smlouvy by nyní měla dostat luxusní vilu u Ženevského jezera, která má hodnotu více než jednu miliardu korun. K tomu navíc i neméně luxusní horskou chatu v švýcarských alpách, která má hodnotu téměř k půl miliardě českých korun. 

Celkově tak vydělá ještě o něco více než kolik dostane v hotovosti. Hodnota jejího vyrovnání tak sahá až k 12 miliardám českých korun. Sám pár se k tomuto tématu přes svého mluvčího vyjádřil vesměs pozitivně. Oba dva zúčastnění se nechtěli pouštět do žádných vleklých sporů, a proto se domluvili poměrně štědře a zejména rychle a jednoduše. Díky celé částce se Kirsty Bertarelli stane ženou s jedním z největších rozvodových vyrovnání. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *