Jedna z nejpopulárnějších seriálových hereček dneška Eva Burešová není ohledně svého soukromí příliš sdílná. Nejdříve velmi dlouho tajila svůj milenecký vztah s šéfkuchařem a majitelem luxusní restaurace Přemkem Forejtem a následně všem svým fanouškům vyrazila dech utajovaným těhotenstvím. Dvojice dnes již společně vychovává svého syna Tristana. Nyní však tento pár posunul svůj vztah na zcela novou úroveň, a kromě miminka si pořídili i vysněné rodinné sídlo. Jejich hnízdečko lásky není zrovna skromné. Jedná se o krásný a moderní dům, který navíc stojí na pozemku s rozlohou 3 000 metrů čtverečních. To, že si pár tuto nemovitost pořídil, potvrdil i nejmenovaný realitní makléř. 

Malý Tristan se může těšit na vysněný dům 

Malý syn Evy Burešové a Přemka Forejta Tristan William Forejt se může těšit na pohádkové dětství, které stráví se svými rodiči v pohádkovém domově s krásnou a velkou zahradou. Známá herečka se teprve před nedávnem vrátila z porodnice, ale na malého chlapce už čeká království, které by si přál snad každý. Šťastná rodinka se totiž brzy nastěhuje do přepychového domu s velikánskou zahradou, kde se určitě nudit nebudou. 

Populární herečka a příležitostná zpěvačka porodila již svého druhého syna, který většinu fanoušků zaujal svým nevšedním jménem. O narození Tristana informoval jako první na sociálních sítích jeho otec Přemek Forejt. Sdílel zde pouze ruku svého prvorozeného syna, a navíc prozradil jeho celé jméno, které zní Tristan William Forejt. Jeho jméno je pro mnoho lidí velkou neznámou a fanoušky se nepřestávají ptát, jak na takové pojmenování tato dvojce přišla. Chlapec z toho zatím nemá rozum, ale jistě se může těšit na šťastné dětství, které si užije v soukromí na krásné zahradě, kterou mu šťastné rodiče pořídili.