Plastické operace prsou se ne vždy musí vydařit právě dokonale. Hrudník může být po zákroku zdeformovaný nebo mohou být prsa naprosto nepřirozená. My si však dnes představíme 7 zahraničních i českých celebrit, které se rozhodly pro plastickou operaci prsou a výsledek vypadá doslova výstavně. Ženám navíc dodal tolik potřebné sebevědomí. Plastická operace prsou je u nás i ve světě doslova módou. Zpěvačky, herečky, modelky či influencerky za operace utrácejí nemalé peníze. Jen některým to však přinese vytoužené uspokojení. Podívejte se společně s námi na ty nejvydařenější plastické operace celebrit.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian je nejstarší ze sester Kardashianových a o zvětšení prsou snila již od svých středoškolských let. Kourtney nemá problém mluvit o svém soukromí, a proto už v mnoha rozhovorech prozradila, že plastika prsou jí dodala potřebné sebevědomí, které jí před tím scházelo. Dokonce uvedla, že díky operaci dostává mnohem více práce zejména v modelingu. Zároveň je šťastná, protože skutečně miluje své tělo. 

Iggy Azalea

Iggy je australská raperka, která se proslavila po celém světě zejména díky svému veleúspěšnému hitu Black Widow. Nesla si však sebou jedno přímě, a tím byla nespokojenost se svými prsy. Pro plastickou operaci se rozhodla relativně nedávno a jediná věc, kterou lituje je fakt, že to neudělal již dříve. V rozhovorech se vyjadřuje v tom smyslu, že své nové poprsí doslova miluje a operaci by doporučila každé ženě, která o svém poprsí pochybuje.  

Kaley Cuoco

Kaley Cuoco je velmi populární herečka i v našich končinách. Může za to jistě legendární americký seriál Teorie velkého třesku, kde si zahrála jednu z hlavní rolí. Možná, že jste to o ní nevěděli, ale i tato herečka podstoupila plastickou operaci prsou, a to rovnou už v 18 letech. V nedávném rozhovoru pro módní časopis se nechala slyšet, že tento čin byl nejlepším rozhodnutím, které kdy učinila, a dokonce významně ovlivnil její hereckou kariéru.