Australská modelka La’Tecia Thomas známá svými kyprými tvary zastupuje vzestupující vlnu plus size modelek. Veřejnost si ji může pamatovat i díky zásnubám se slavným americkým raperem Lil Waynem, ačkoliv jejich vztah vzal za své, když dal hudebník přednost jiné. Krásná La‘Tecia není však pouze partnerkou známých osobností, sama je úspěšnou celebritou.

Pojďte se s námi podívat na 20 zajímavých faktů, které byste o ní měli vědět.

1. Modelka se narodila v roce 1990 v australském městě Melbourne.

2. V současnosti žije ve Spojených státech amerických, konkrétně v městě celebrit Los Angeles.

3. Kořeny její rodiny sahají až do Indie, což vysvětluje její částečně exotický vzhled, který jí přidává na přitažlivosti.

4. Ve světě módy se pohybuje od dívčích let. Začínala jako brigádnice v obchodě s oblečením, ale již od svých 16 let působí jako modelka pod záštitou světoznámých modelingových agentur.

5. Ve světě modelingu se pro ni stal zlomovým rok 2018, kdy se o ní začalo veřejně mluvit. Především díky spolupráci se značkou Simply Be se jí otevřely dveře k dalším lukrativním nabídkám.

6. Na sociálních sítích, kde boduje zejména prezentací svého ženského těla, je celebritou číslo jedna. Na Instagramu ji k dnešnímu dni sleduje více než 1,7 milionů fanoušků z celého světa. La’Tecia svými příspěvky dodává sebevědomí všem ženám s nějakým tím kilem navíc.

7. Díky úspěchům v modelingu se dnes její majetek odhaduje na něco málo přes jeden milion amerických dolarů.