I když nemusíte být zrovna fanoušky instagramových modelek, tak jedno jim rozhodně upřít nemůžete. Jsou velmi slavné a mají opravdu obrovský vliv, který dokážou patřičně využít. Existuje skupina žen, které mají na svých osobních účtech miliony sledujících a díky tomu mohou dosáhnout značných komerčních úspěchů. Většina výrobců a majitelů podniků si dobře uvědomuje, že propagace přes známou tvář na sociálních sítích je klíčem k úspěchu, a proto neváhají platit horentní sumy populárním osobám, které propagují jejich produkty. Pojďme si tedy představit deset nejpopulárnějších modelek na sociální síti Instagram. 

Kendall Jenner

Kendall Jenner je modelka a pro většinu populace známá jako členka rodiny Kardashianů, která se proslavila v reality show o této kontroverzní americké rodině. Kendall je však v současné době celebritou zejména na sociální síti Instagram, kam přidává velmi zajímavé fotky a videa ze svého života a sleduje ji více než 193 milionu uživatelů. Díky tak obrovskému číslu si Kendall přijde až na půl milionu dolarů za propagaci výrobku v jednom příspěvku. 

Cara Delevingne

Cara Delevingne je britská modelka a také velmi populární herečka, která se objevila v celé řadě úspěšných filmů. Kromě toho je neméně úspěšnou modelkou, která má za sebou spolupráce se značkami Burberry nebo třeba Vogue. Cara má na sociální síti Instagram skoro 44 milionu sledujících uživatelů a řadí se tak mezi nejvlivnější modelky na sociálních sítích. 

Bella Hadid

Modelka Bella Hadid je mladší sestrou Gigi Hadida. Stejně, jako sestra je i ona velmi populární modelkou, která se této branži věnuje už od svých 16 let. Pravidelně spolupracuje s významnými světovými značkami, jako jsou třeba Alexander Wang, Carolina Herrera, Brandon Maxwell, Michael Kors, Ralph Lauren, Prabal GurungOscar de la Renta, Versace a podobně. 

Gigi Hadid

Giga Hadid je americká modelka, které je ještě o chlup slavnější než její sestra Bella. Giga se totiž modelingu věnuje už od raného dětství. Už v pouhých dvou letech byla tváří kampaně pro dětské oblečení. Kromě modelingových mol je velmi vlivná i na sociální síti Instagram, kde ji sleduje více než 70 milionu aktivních uživatelů. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *