Zejména v dnešní moderní době, která je plná sociálních sítí a bulvárních novinářů, máme poměrně podrobný přehled o vztazích mezi celebritami. Většina známých osobností používá Facebook a Instagram k tomu, aby tam prezentovali svůj osobní život. Ne všechny celebrity jsou však stejné a některé se snaží si své soukromí držet pevně pod pokličkou. I v americkém Hollywoodu se najdou dvojice, které spolu tvoří nebo tvořili pár, ale nikdo z fanoušků o tom neměl ani páru. Pokračujte ve čtení našeho článku a poznejte deset slavných dvojic, kterým se podařilo utajit svůj vztah před ostatními. 

Jamie Foxx a Katie Homes 

Katie Holmes je fanouškům dobře známá především jako partnerka Hollywoodského idolu Toma Cruise, s kterým má společně i dceru. Málokdo však už ví, že herečka tvořila pár i s afroamerickým hercem Jamiem Foxxem. Dle dostupných informací spolu byla dvojice v intimním vztahu více než šest let a teprve nedávno se rozešli.  

Tupac a Madonna 

Tupac i Madonna patří k nejpopulárnějším hudebníkům 90. let minulého století. I když každý ve zcela odlišném hudebním žánru. Nikoho by tak zřejmě nenapadlo, že tato dvojice byla také svého času zamilovaný pár. Dvojice spolu údajně žila jeden rok a rozešla se v době, kdy byl slavný reper zadržen a putoval do vězení. 

Johnny Galecki a Kaley Cuoco

Asi není moc lidí, kteří by neznali americký seriál Teorie velkého třesku, a hlavně ústřední dvojici Penny a Leonarda. Dvojice herců spolu tvořila milenecký pár v seriálu, ale jejich láska přerostla i do osobního života. Herečka se nedávno svěřila s tím, že s hercem spolu chodili i mimo natáčení celé dva roky. 

Matthew Perry a Lizzy Caplan 

Matthew Perry je vyhlášený tajnůstkář a není divu, že nikdo nevěděl o jeho více než šest let trvajícím vztahu s Lizzy Caplan. Dvojice se vyhýbala veřejnosti natolik, že se fanoušci o jejich vztahu dozvěděli až po několika letech od rozchodu, který nastal v roce 2012. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *