Doby, kdy bývaly televizní moderátorky usedlé a neatraktivní jsou již dávno minulostí. V dnešní době najdeme na mnoha televizních kanálech moderátorky, kterou jsou sexy a dokážou diváka zaujmout nejen hlasovým projevem. Samozřejmě, že pokud bychom měli vybírat nejatraktivnější moderátorky na světě, tak by první příčky obsadily ty české nebo evropské. 

Proto se dnes podíváme spíše na atraktivní televizní moderátorky převážně z amerického kontinentu. Níže jsme pro vás vybrali 10 nejvíce sexy televizních moderátorek, které dokážou zaujmout každého diváka, a kromě přirozené inteligence disponují i krásou a citem pro módu. O kterých ženách je tedy vlastně řeč? 

Melissa Theuriau

První ženou v našem žebříčku je jedna z mála Evropanek a jmenuje se Melissa Theuriau. Melissa je moderátorkou francouzské televizní stanice M6, do které svým příchodem přinesla novou krev a stala se okamžitě velmi populární po celé Francii. Kromě televize je Melissa poměrně aktivní i v charitě, protože úzce spolupracuje s nadací UNICEF.  

Georgie Thompson

Pokud se řadíte mezi sportovní fanoušky, tak možná znáte jméno Georgie Thompson, která je dlouhodobě moderátorkou sportovní stanice Sky Sports. Je bez debaty, že Georgie dokázala ke sportu přitáhnout celou řadu novým mužských fanoušků. Mezi její speciality patří např. US Open tenis, Grand Prix Masters nebo třeba legendární Wimbledon. 

Alessandra Villegas

Alessandra Villegas je velmi krásná televizní moderátorka, který se narodila v jihoamerické Venezuele. Alessandra však není pouze moderátorka, ale zejména úspěšná celebrita, která si zahrála v mnoha filmech a je aktivní i na sociálních sítích. Mezi fanoušky je známá pro svůj dobrý cit na módu a na sociální síti YouTube má svůj video blog o líčení a make-upu. 

Megyn Kelly

Megyn Kelly je americká televizní moderátorka, který spolupracuje s Fox News a NBC News. Zajímavostí je určitě fakt, že Megyn se mnoho let věnovala advokacii a až následně se rozhodla, že svou kariéru chce raději budovat v televizi. Mimo jiné je také aktivní na sociální síti Instagram, kde má velké množství podporovatelů. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *