Žijeme ve velmi zvláštní době. Když si prohlížíte sociální sítě, tak si jednoduše můžete myslet, že každá krásná žena dnes musí mít vysportovanou postavu a dodržovat extrémní diety. Tyto ženy však neodráží realitu, protože ve skutečnosti spousta žen vypadá úplně jinak. Důležité je si uvědomit, že výrazné boky a nějaká ta kila navíc neubírají nic na ženské kráse. Uvědomuje si to konečně i módní průmysl, který na svá mola začíná postupně prosazovat i tzv. plus size modelky, které nevypadají jako prototyp krásy z Instagramu. Níže si představíme 10 neslavnějších modelek, které nějaké to kilo navíc rozhodně neřeší. 

Ashley Graham

Ashley Graham patří pravděpodobně mezi nejznámější XL modelky dneška. Mnoho lidí z oboru jí považuje za průkopnici, protože se jako první žena kypřejších tvarů objevila na titulní stránce časopisu Sports Illustrated Swimsuit Edition. Kromě toho se však ukázala třeba i ve slavném časopisu Vogue. Modelka je známá i pro svůj odpor k různým retuším a úpravám fotek v postprodukci. 

Barbie Ferreira

Tato mladá Američanka má před sebou velmi slibnou kariéru. Kromě modelingu se věnuje i herectví a mezi její kamarádky patří například Selena Gomez. Barbie je považována za symbol plus size modelek a sama se snaží bojovat proti absurdně přehnaným ideálům krásy na sociálních sítích. 

Tess Holliday

Tess Holliday patří mezi další americké průkopnice XXL krásy. Tess má již 35 let a je hrdou matkou dvou malých dětí. Sama přiznává, že se často stává terčem poznámek na její postavu a tím i nezdravý životní styl. Dle svých vlastních slov si z toho nic nedělá a všem vzkazuje, že člověk musí být v první řadě spokojený sám se sebou. 

Tara Lynn

Modelka Tara Lynn se řadí mezi nejvyhledávanější plus size modelky spodního prádla. Není proto žádným překvapením, že Tara se již stihla objevit na titulních stranách mnoho módních magazínů, včetně slavného časopisu Elle. V jednom rozhovoru dokonce přiznala, že zejména v mládí velmi bojovala se svou postavou, ale nakonec se naučila své tělo přijmout a je šťastná. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *